Magic baby room

Strona: https://magicbabyroom.com/
Adres: Dąbrowa-Gogole 6
Kod Pocztowy: 18-210
Miejscowość: Dąbrowa-Gogole
Tel: 783004242

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Dywan to praktyczny dodatek, który jest w stanie ocieplić każde, nawet najbardziej surowe wnętrze. Do najważniejszych zalet takich produktów zalicza się:

  • możliwość zmniejszenia optycznego pustych i dużych przestrzeni - cecha ta zainteresuje posiadaczy przestronnych, jednorodzinnych domów, mających problem z pustą przestrzenią. Co więcej, dzięki dywanom można też oddzielić poszczególne strefy, przykładowo wypoczynkową i jadalnianą,
  • ochronę podłogi przed zniszczeniem - należy pamiętać, że zakup nowego dywanu będzie tańszy w porównaniu z koniecznością wymiany paneli lub płytek,
  • ochronę przed poślizgnięciem - czasami zdarza się, że podłoga jest śliska, dlatego też o upadek nietrudno. Dywany sprawdzą się w przypadku małych dzieci oraz osób starszych. Najbardziej skuteczny okaże się model podszyty kauczukowym materiałem, chroniącym przed przesuwaniem się.

Magic Baby Room to sklep mający w swojej ofercie dywaniki sznurkowe, które odnajdą się w każdym pomieszczeniu. Zostały one wykonane z najwyższą starannością, dlatego sprostają wymaganiom wszystkich klientów.

Dodano dnia: 30-06-2019

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY

INFO

4REF sp. z o.o.

Lokalizacja: Białystok

INFO

All Druk

Lokalizacja: Białystok

INFO

Piudi.pl

Lokalizacja: Białystok