produktyreklamowe.com.pl

Strona: https://produktyreklamowe.com.pl/
Adres: Główna 38
Kod Pocztowy: 55-093
Miejscowość: Brzezia Łąka
Tel: 663 787 665

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Skuteczna reklama to przede wszystkim taka, która rzuca się w oczy, jest widoczna, obok której nie sposób przejść obojętnie. Produktyreklamowe.com.pl to firma, która realizuje zlecenia związane z wytwarzaniem reklam świetlnych, w tym kasetonów, ramek, liter przestrzennych i nie tylko. Do produkcji wykorzystuje wyłącznie materiały wysokiej klasy. Firma przyjmuje zarówno małe, jak i większe zlecenia. 

Jej oferta obejmuje ramki podświetlane systemami LED. Ich zaletami jest lekkość, atrakcyjność oraz oczywiście cena. Ramka jest tania w utrzymaniu, a to za sprawą zastosowania energooszczędnego oświetlenia. Klient ma do wyboru jedno- i dwustronne modele. W ramkach umieszczane są plakaty reklamujące np. produkty i usługi. Tego typu reklama jest zdecydowanie bardziej efektowna od tej, w której rozwiązanie, jakim jest podświetlenie, nie zostało zastosowane.

Dodano dnia: 13-11-2017

Komentarz opublikowany przez: golir
Dodany: 2018-07-12 11:29:14

Reklama świetlna to doskonały sposób na przyciągnięcie klientów. Np. kasetony czy litery przestrzenne z LED-owym podświetleniem są estetycznym nośnikiem treści reklamowej.

Ocena: 3

FIRMY W OKOLICY

INFO

E-CDP

Lokalizacja: Wrocław

INFO

Moliland

Lokalizacja: Wołów

INFO

Olimp24 Rafał Klimek

Lokalizacja: Wrocław