Photobox

Strona: http://photobox-poznan.pl
Adres: Lubczykowa 11B
Kod Pocztowy: 61-680
Miejscowość: Poznań
Tel: 570 749 537

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Każdy event można uświetnić poprzez dodanie atrakcji, którą jest fotobudka, a dzięki usługom tej znanej firmy uda się ją teraz wynająć w świetnej cenie. Wszyscy uczestnicy będą mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia, które będą im przypominać o tym, jak świetnie bawili się w danym miejscu. Do wyboru jest wiele różnych pakietów, na które można zdecydować się w zależności od potrzeb.

Gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej? Należy wejść na stronę internetową photobox-poznan.pl, bo tam znajduje się oferta. Do tej pory skorzystało z niej grono zadowolonych klientów, może więc warto do nich dołączyć? Do wyboru jest wiele wolnych terminów, w których sprzęt może zostać wynajęty. Co ciekawe, dostępne są również różne pakiety, które spełnią oczekiwania zamawiających.

Ta fotobudka w Poznaniu jest często wybieraną atrakcją, dlatego teraz nie może jej zabraknąć na żadnym evencie. Jeszcze dziś warto skontaktować się z przedstawicielem firmy, aby ustalić wszelkie szczegóły i zorganizować niezapomniane wydarzenie. 

Dodano dnia: 31-08-2022

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY

INFO

BHP-KOMPLEX

Lokalizacja: Komorniki

INFO

NAWROCKI GROUP Sp. z o.o.

Lokalizacja: Poznań

INFO

Go Stillo

Lokalizacja: Kościan