Iluzjonista Maciej Pol

Strona: http://maciejpol.pl/
Adres: Jana Kilińskiego 7B
Kod Pocztowy: 99-10
Miejscowość: Łęczyca
Tel: +48 247 210 199

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Każde dziecko chciałoby, żeby jego przyjęcie urodzinowe było udane. A Ty, jako rodzic, możesz zrobić naprawdę wiele, żeby zadowolić swoje dziecko i przygotować dla niego niepowtarzalną imprezę, podczas której będzie się doskonale ze swoimi znajomymi. A czy wiesz, że na takim dziecięcym przyjęciu może się pojawić również magik iluzjonista, który będzie w stanie przygotować specjalny pokaz, który zapiera dech w piersiach zarówno dzieciom, jak i dorosłym? Warto więc taką możliwość brać pod uwagę. 

Dzięki temu, co znalazło się na stronie maciejpol.pl, nie będziesz mieć już żadnych wątpliwości, że to jedno z lepszych rozwiązań, na które możesz się zdecydować. Zapoznaj się ze zdjęciami i filmami, które przygotowane zostały w celach promocyjnych, a z pewnością zdecydujesz się na to, by taką właśnie atrakcję załatwić. 

Dodano dnia: 05-05-2018

Komentarz opublikowany przez: tilissou
Dodany: 2018-10-05 13:44:24

Występ pana Macieja Pola nie tylko mnie wprawił w zachwyt, ale również podobał się innym uczestnikom eventu promocyjnego. Myślę, że na długo zapamiętam ten tajemniczy i intrygujący spektakl.

Ocena: 4

FIRMY W OKOLICY

INFO

TURBO STAR MAŁGORZATA CIESEK

Lokalizacja: Łódź

INFO

PICTOO

Lokalizacja: Łódź

INFO

Cynamon Events

Lokalizacja: Łódź