BISTROKEN

Strona: http://www.bistroken.pl/
Adres: Aleja Komisji Edukacji Narodowej 48
Kod Pocztowy: 02-797
Miejscowość: Warszawa
Tel: 730 260 261

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Opis:

Jeżeli szukasz sposobu na to, aby zjeść smaczny, domowy obiad bez brudzenia sobie rąk przy gotowaniu, zajrzyj na bistroken.pl. To właśnie tam znajdziesz menu wypełnione polskimi potrawami. Są one przygotowywane ze świeżych składników.

Lubisz od czasu do czasu zjeść coś na mieście, bywa, że zaglądasz do barów z fast foodami, ale żywienie się tam codziennie to dla Ciebie zbyt wiele. Nie chcesz marnować swojego zdrowia. Doskonale wiesz, że takie jedzenie nie zapewni Twojemu organizmowi potrzebnych składników odżywczych. To właśnie z myślą o Tobie powstało bistro, z którego ofertą zapoznasz się na powyższej stronie. Serwuje ono najlepsze obiady domowe w Warszawie na Ursynowie. Atrakcyjne ceny to jego niewątpliwy atut. Możesz złożyć zamówienie z dostawą do domu. Jeżeli wiesz, że nie będziesz miał czasu i chęci na ugotowanie obiadu, zajrzyj na stronę internetową bistro.

Dodano dnia: 10-07-2018

Komentarz opublikowany przez: Marcelina Dąbrowska
Dodany: 2019-03-07 11:54:19

W tym bistor stołuję się zawsze, gdy mam ku temu okazję, bo naprawdę serwują tam najlepsze obiady domowe na warszawskim ursynowie.

Ocena: 4

FIRMY W OKOLICY

INFO

Taxi Bagażówka

Lokalizacja: Warszawa

INFO

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

Lokalizacja: Warszawa

INFO

Szkoły Beaty Mydłowskiej

Lokalizacja: Warszawa